Mēness kalendārs

Labo dienu meklēšana:

Bizness

- Darījumu veikšana
- Līgumu slēgšana

 

Veselība

- Zobu labošana
- Matu griešana

Attiecības

- Attiecību uzsākšana
- Attiecību striprinasana
- Sekss
- Ballītes

Darbs

- Darba meklēšana
- Darba maiņa

Transports

- Transporta iegāde
- Transporta pārdošana

Ceļošana

- Iekšzemes ceļojumi
- Tālie ceļojumi

Visas dienas
Aprīlis 2014
Pir Otr Tre Cet Pie Ses Sve
  1

Mēness Vērša zīmē

Close

No pl.08:20 Mēness atrodas Vērša zīmē, pār kuru valda Venēra. Šis ir piemērots laiks mēs realizētu jebkādu plānus saistībā ar sava labklājības līmeņa celšanu, sākot no konta atvēršanas bankā, beidzot ar nākotnes finanšu stratēģijas izstrādi. Šajā dienā mēs daudzko varam vērtēt tieši no materiālā izdevīguma viedokļa, sākot no jaunu kontaktu dibināšanas, beidzot ar iesaistīšanos kādā biznesā, t.sk. vienkāršu piestrādāšanu.

Lasit vairak...

2

Mēness Vērša zīmē

Close

Mēness visas dienas garumā atrodas Vērša zīmē, norādot uz nepieciešamību dzīves aktivitātēm pieiet no praktiskās puses, pat māksliniekiem. Dienu vēlams izmantot dažādu uzkrājumu veidošanai, sākot no naudas noguldīšanas bankā, beidzot ar pārtikas krājumu papildināšanu ledusskapī. Iespēju robežās analizējiet savus tēriņus, apdomājiet kā nākotnē gūt līdzekļu ekonomiju, kā arī izvērtējiet savu attieksmi pret materiālām vērtībām.

Lasit vairak...

3

Mēness Vērša zīmē

Close

Līdz pēcpusdienai Mēness atradīsies Vērša zīmē, tāpēc varam turpināt sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No pl.14:48 Mēness atradīsies Dvīņu zīmē, pār kuru valda komunikablais un dažbrīd nenosvērtais Merkūrs. Šīs zīmes ietekmē varam izjust nelielu satraukumu, vēlmi komunicēt, pievērst uzmanību sīkumiem, kā arī doties nebeidzamos izbraukumos. Tie var būt komandējumi, vai vienkārši došanās no vienas pilsētas malas uz otru. Īpaša uzmanība var tikt pievērsta dažādiem dokumentu jautājumiem, tuviem radiniekiem, brāļiem un māsām. Iespējams, ka daudziem šķitīs, ka nevar paspēt izdarīt visu ko vēlas, kā rezultātā vakars var paiet kaismīgās aktivitātēs. Tā kā Dvīņu zīme simbolizē arī jaunību, šajās dienās daudzi no mums centīsies rast veidus, kā ātri uzlabot savu vizuālo tēlu. Šā vai tā šodien uzmanība slīdēs visam pāri, lidināsies kā pavasara vieglprātīgais tauriņš no viena ziediņa pie cita.

Lasit vairak...

4

Mēness Dvīņu zīmē

Close

Mēness aizvien turpina atrasties Dvīņu zīmē, liekot mums aktīvi komunicēt par visdažādākajām dzīves tēmām, sākot no apģērba, beidzot ar bērnudārza izvēles pamatojumu atvasei. Šis ir veiksmīgs laiks, lai atbrīvotos no vecām un nevajadzīgām lietām, pārskatītu savus līdzšinējos principus un nepieciešamības gadījumā veiktu korekcijas, kā arī lai uzsāktu dažādus mācību projektus. Iespēju robežās turpiniet komunicēt ar tuviem radiniekiem, dodieties izbraucienos, kā arī pārkārtojiet savu māju.

Lasit vairak...

5

Mēness Dvīņu zīmē

Close

Arī šodien Mēness turpina atrasties Dvīņu zīmē, tāpēc vēl varam veikt šai zīmei atbilstošās aktivitātes - aktīvi komunicēt, pārvietoties, kā arī stiprināt radniecības saites. Neaizmirstiet dienas pirmo pusi pavadīt svaigā gaisā.

Lasit vairak...

6

Mēness Vēža zīmē

Close

No pl.00:40 Mēness ienāk Vēža zīmē, kas ir tā labākā atrašanās vieta. Tā kā šī zīme ir cieši saistīta ar emocijām, vairums no mums kļūs jūtīgi pret apkārtējās pasaules iedarbību, racionālais prāts tiks aizvirzīts otrajā plānā un lēmumu pieņemšana vairāk balstīsies uz intuīciju, nevis racionāliem apsvērumiem. Šajā dienā arī sarunās akcents tiks likts uz tādām frāzēm, kā "Kā Tu jūties? Vai Tu jūti?". Vientuļnieki aktīvi risinās dažādas problēmas, kas saistītas ar viņu vientulību, savukārt ģimenes cilvēki akcentu liks uz laika pavadīšanu mājās, ģimenes saišu stiprināšanu. Vislielākās negācijas var izraisīt tādi vārdi, kā "Tev tas ir jādara, dari!", jo cilvēki centīsies vadīties pēc savas sirdsbalss, kas aicinās darīt to, ko persona patiesi vēlas, nevis to, ko vajag.

Lasit vairak...

7

Mēness Vēža zīmē

Close

Visas dienas garumā Mēness turpinās atrasties Vēža zīmē, aicinot mūs pievērsties mājas dzīvei un tradīcijām. ŠIs ir lielisks laiks, lai izrādītu rūpes par sev garīgi tuviem cilvēkiem, radiniekiem, kā arī pievērstos savas kultūras tradīciju pētīšanai. Aktīvākie var droši pievērsties tādām eksotiskām darbībām, kā sava ciltskoka aprakstīšana, dzīves nogales apdomāšana. Tā kā mēnesim atrodoties šajā zīmē būtiski uzlabojas mūsu intuīcija, šis ir labs laiks dažādu garīgo prakšu apgūšanai, grāmatu lasīšanai par ekstrasensoriku, kā arī psihoterapeita apmeklējumam.

Lasit vairak...

8

Mēness Lauvas zīmē

Close

No pl. 12:50 (līdz tam sekot iepriekšējās dienas norādēm) Mēness ienāk Lauvas zīmē, pār kuru valda optimismu un prieku nesošā Saule, tāpēc mūsos sāk atdzīvoties dzīvības enerģija, parādās prieks un vēlme uzsmaidīt pasaulei. Tā kā šī zīme ir saistīta ar mīlestību un romantiku, iespējams, ka daudzi izjutīs mīlas jūtu uzplūdus, vēlēsies izteikt savas izjūtas ar skatienu un pieskārienu palīdzību. Šī Mēness zīme ir īpaši labvēlīga, lai mēs pievērstos savām radošajām izpausmēm, sākot no zīmēšanas, beidzot ar radošu risinājumu meklējumiem ikdienas situācijām. Aktīvākie cilvēki var droši šajā dienā apmeklēt mākslas izstādes, teātri. Rotaslietu cienītāji, Mēnesim atrodoties Lauvas zīmē, var droši iegādāties jaunus gredzenus un citus izstrādājumus no zelta.

Lasit vairak...

9

Mēness Lauvas zīmē

Close

Visas dienas garumā Mēness turpinās atrasties Lauvas zīmē, tāpēc šodien ieteicams likt akcentu uz visu, kas saistīts ar bērniem. Jūs varat apdomāt bērnu nozīmi savā dzīve, plānot iespējamo mazuļa ieņemšanu, vai vienkārši patīkami pavadīt laiku savu bērnu tuvumā. Bez ievērības nevajadzētu atstāt arī bērnu radošos centienus un vēlmes. Aktīvie un risku mīlošie šodien var iegādāties loterijas biļetes vai veikt kādus citus spekulatīvus un azarta pilnus darījumus, jo, kā zināms, šampanieti parasti dzer drosmīgie!

Lasit vairak...

10

Mēness Lauvas zīmē

Close

Arī šodien Mēness turpina atrasties Lauvas zīmē, tāpēc mēs varam vēl paspēt kādai personai atzīties mīlestībā, baudīt romantiku, un pievērsties radošām izpausmēm.

Lasit vairak...

11

Mēness Jaunavas zīmē

Close

No pl.01:08 Mēness atradīsies Jaunavas zīmē, pār kuru valda Merkūrs. Šis ir piemērots laiks, lai sāktu pievērst uzmanību detaļām, vienalga, vai tā ir darba dzīve, vai vienkāršs randiņš novakarē. Šajā dienā mēs varam saprast, ka tieši detaļas un sīkumi ir tas, kas atšķir uzvarētāju no pārējām iegūtajām vietām. Iespējams, ka daudzi no mums metīsies saviem līdzcilvēkiem sniegt intelektuālus padomus, tāpēc pastāv neliels risks kļūt iedomīgiem. Veselība un viss, kas ar to saistīts, būs otra šīs dienas aktualitāte - nekautrējieties pieteikties pie ārsta vizītē vai vienkārši sākt rūpēties par sava organisma labsajūtu.

Lasit vairak...

12

Mēness Jaunavas zīmē

Close

Visas dienas garumā Mēness turpinās atrasties praktiskajā Jaunavas zīmē, akcentējot visus jautājumus, kas saistīti ar darbu un veselību. Īpašu uzmanību šodien var pievērst dažādām organisma attīrīšanas procedūrām, sevišķi, ja ir dilstoša Mēness fāze. Ņemot vērā Jaunavas zīmes vēlmi pēc tīrības, šo dienu droši var veltīt arī mājas vai biroja sakopšanai, dažādu ikdienas iekārtu remontam, sākot no gludekļa, beidzot ar rūcošu veļasmašīnu. Galvenie šodienas riski ir iespējamie konflikti, kam par iemeslu ir savstarpēju pienākumu nepildīšana.

Lasit vairak...

13

Mēness Svaru zīmē

Close

No pl.11:33 Mēness ienāk Svaru zīmē, pār kuru valda Venēra. Ir pienācis laiks pievērsties visam, kas saistīts ar estētiku, attiecībām, skaistumu. Šis ir veiksmīgs laiks dažādu mākslas jautājumu apguvei, sākot ar izstāžu apmeklēšanu, beidzot ar līdzdalību mākslas projektu radīšanā. Par šādu projektu var kļūt arī katrs no mums, jo, Mēnesim atrodoties Svaru zīmē, mēs varam īpašu vērību pievērst savai ārienei, apģērbam, un tml. Emocionālā ziņā daudzi šajā dienā var neatpazīt savas personības izpausmes, kā arī var būt grūtības ar lēmumu pieņemšanu.

Lasit vairak...

14

Mēness Svaru zīmē

Close

Visas dienas garumā Mēness turpina atrasties Svaru zīmē, tāpēc droši varam turpināt risināt visdažādākos partnerattiecību jautājumus. Šī Mēness zīme palīdz veidot jaunas attiecības, stiprināt esošās, kā arī palūkoties uz sevi no citas perspektīvas. Arī biznesa partneru meklējumos šī diena var būt visnotaļ veiksmīga. Īpašu akcentu profesionālajā ziņā šodien izjutīs tie, kuri strādā pārdošanas sfērā, juristi, kā arī psihoterapeiti, jo Mēness it kā savienos piedāvājuma izteicējus ar piedāvājuma pieņēmējiem (pircējs-pārdevējs).

Lasit vairak...

15

Mēness Svaru un Skorpiona zīmē

Close

Līdz vakaram Mēness turpinās atrasties Svaru zīmē, tāpēc varam turpināt sekot ieprekšējās dienas norādēm!

No pl.19:20 Mēness ienāk Skorpiona zīmē, apār kuru valda enerģiskais Marss un valdonīgais Plutons. Šis Mēness stāvoklis aicina mūs pievērsties resursu pārdalei, kā arī ved kārdināšanā. Šis ir veiksmīgs laiks, lai mēs veiktu revīziju savās kredītsaistībās, pievērstos nodokļu jautājumiem, kā arī visam, kas saistīts ar apdrošināšanu. Galvenie riski ir iespēja būt apkrāptiem, dzenoties pēc vieglas peļņas, deguna "bāšana" svešos noslēpumos, kā arī iekšējs aizvainojums dažādu atteikumu gadījumā.

Lasit vairak...

16

Mēness Skorpiona zīmē.

Close

Visas dienas garumā Mēness turpinās atrasties Skorpiona zīmē, radot mūsu sirdīs un prātos nemieru. Šodien droši varam nodoties paškontroles stiprināšanai, jo Skorpiona zīme var mūs kārdināt - īpaši ar seksuālās enerģijas izpausmēm. Tieši šodien tie, kas atrodas uz robežas starp atdošanos kaislei vai mērenību, var krist kaisles apskāvienos un veikt neplānotus sānsoļus. Šī Mēness pozīcija ir arī cieši saistīta ar ekstrasensoru spēju apzināšanos un attīstīšanu, kā arī nāves tēmu, kas var aktualizēties visdažādākajās dzīves sfērās un formās.

Lasit vairak...

17

Mēness Skorpiona zīmē.

Close

Arī šodien Mēness visas dienas garumā turpinās atrasties Skorpiona zīmē, tāpēc varam turpināt sekot iepriekšejās dienas norādēm.

Lasit vairak...

18

Mēness Strēlnieka zīmē

Close

No pl.17:39 Mēness ienāk Strēlnieka zīmē, pār kuru valda Jupiters. Sākas lielās izaugsmes laiks. Šajā un turpmākajās dienās var pievērsties jaunu plānu radīšanai, droši vērst savu skatu dienu tuvākā un tālākā nākotnē, meklējot labāko versiju visdažādākajām savas dzīves šķautnēm. Tā kā Jupiters ir arī ceļotāju planēta, šodien varam apsvērt tālākus braucienus, ķerties klāt to plānošanai. Iespēju robežās vēlams rast laiku arī komunikācijai ar akadēmiska tipa cilvēkiem.
Aarī attiecību sfērā šī diena būs vairāk saistīta ar skatu perspektīvā.

Lasit vairak...

19

Mēness Strēlnieka zīmē

Close

Visas dienas garumā Mēness turpinās atrasties Skorpiona zīmē, radot mūsu sirdīs un prātos nemieru. Šodien droši varam nodoties paškontroles stiprināšanai, jo Skorpiona zīme var mūs kārdināt - īpaši ar seksuālās enerģijas izpausmēm. Tieši šodien tie, kas atrodas uz robežas starp atdošanos kaislei vai mērenību, var krist kaisles apskāvienos un veikt neplānotus sānsoļus. Šī Mēness pozīcija ir arī cieši saistīta ar ekstrasensoru spēju apzināšanos un attīstīšanu, kā arī nāves tēmu, kas var aktualizēties visdažādākajās dzīves sfērās un formās.

Lasit vairak...

20

Mēness Mežāža zīmē

Close

No pl.04:28 Mēness atrodas Mežāža zīmē, pār kuru valda pragmatiskais Saturns. Šajā brīdī sākas laiks lieliem projektiem, globālām izmaiņām, pragmatisku nākotnes plānu gatavošanai. Īstais brīdis izvērtēt, ko Jūs esat sasnieguši, un kurp vēlaties virzīties. Veicot jebkādu pasākumu plānošanu, pievērsiet papildus uzmanību detaļām, jo Mežāža zīmes pārvaldnieks Saturns aicna uz iedziļināšanos sīkumos. Tā kā Mežāža zīme ir cieši saistīta ar varu un tās izpausmēm, šajās dienās cilvēki var pārskatīt savu varas nastu, veikt korekcijas dažādās administratīvās struktūrās, kā arī pievērst uzmanību savu pienākumu apjomam.

Lasit vairak...

21

Mēness Mežāža zīmē

Close

Visas dienas garumā Mēness turpina atrasties Mežāža zīmē, metot pragmatisma un konservatīvisma ēnu uz mūsu ikdienas aktivitātēm. Šodien vēlams rast laiku dažādu karjeras jautājumu apdomāšanai, paskatīties uz iespējām kāpt par karjeras kāpnēm. Šis ir arī veiksmīgs laiks dažādu biznesa ideju ģenerēšanai, jo spēsiet idejas izvērtēt arī no praktiskās puses. Tā kā Mežāža zīme ir saistīta arī ar lieliem darījumiem, varat veikt (vai apdomāt) nopietnu pirkumu veikšanu, sākot no nekustamā īpašuma, beidzot ar transportu un citiem priekšmetiem, kam vēlaties ilgu kalpošanas mūžu. Veicot ikdienas pirkumus, vēlams doties uz veikalu ar nepieciešamo preču sarakstu.

Lasit vairak...

22

Mēness Ūdensvīra zīmē

Close

No pl.07:18 Mēness ienāk Ūdensvīra zīmē, pār kuru valda radošais Urāns. Šajā dienā vēlams pievērsties visam netradicionālajam, sākot no savādāka ēdiena baudīšanas nekā ierasts, beidzot ar visdīvaināko ideju radīšanu un ieviešanu praktiskajā dzīvē. Īpaši veiksmīgs šis laiks būs personām, kuras saistītas ar mākslu, netradicionālām nodarbēm, savdabīgiem biznesa novirzieniem. Tā kā Urāns ir cieši saistīts arī ar modernajām tehnoloģijām, tad šobrīd ir īstais brīdis darboties interneta vidē, publicējot dažādus web projektus, kā arī izmantojot televīzijas sniegtās iespējas reklamēt savus produktus un pakalpojumus.

Lasit vairak...

23

Mēness Ūdensvīra zīmē

Close

Visas dienas garumā Mēness turpina atrasties radošajā Ūdensvīra zīmē. Šodien vēlams akcentu likt uz visu, kas saistīts ar draudzību, tāpēc droši apziniet savus draugus, rodiet laiku kopīgām pusdienām vai patīkamai sarakstei caur e-pastu. Ja nepieciešams, šodien var droši uzstāties dažāda apjoma auditorijas priekšā, veikt prezentācijas, kā arī publicēt informāciju elektroniskajos mēdijos. Īpaša loma var tikt atvēlēta visam, kas saistīs ar politiku, jo Ūdensvīra zīme "ļauj" iedziļināties un veiksmīgi izprast šos procesus.

Lasit vairak...

24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

 • Šodienas mēness ieteikumi (23. aprīlis)

  Mēness Ūdensvīra zīmē / 24. Mēness diena no pl.02:29
  Dienas stāvoklis/ieteikums: parasta diena

  Mēness zīme: Visas dienas garumā Mēness turpina atrasties radošajā Ūdensvīra zīmē. Šodien vēlams akcentu likt uz visu, kas saistīts ar draudzību, tāpēc droši apziniet savus draugus, rodiet laiku kopīgām pusdienām vai patīkamai sarakstei caur e-pastu. Ja nepieciešams, šodien var droši uzstāties dažāda apjoma auditorijas priekšā, veikt prezentācijas, kā arī publicēt informāciju elektroniskajos mēdijos. Īpaša loma var tikt atvēlēta visam, kas saistīs ar politiku, jo Ūdensvīra zīme "ļauj" iedziļināties un veiksmīgi izprast šos procesus.
  Mēness diena: 24. Mēness diena no pl.02:29 24.Mēness dienas simbols ir lācis un kalns. Šī diena ir cieši saistīta ar vīrišķo enerģiju, jo prāts veiksmīgi spēs kontrolēt ķermeni. Iespējams, ka daudzi jutīs fizisku spēku pieplūdumu, gatavību nodoties dažādām fitnesa aktivitātēm, kas palīdzēs sasniegt labus rezultātus. Šī diena ir veiksmīga arī dažādu jaunu projektu uzsākšanai, t.sk. attiecību dibināšanai ar pretējo dzimumu. Sekss var sniegt neaizmirstamu baudījumu un ir vēlama dienas aktivitāte, jo palīdzēs organismam atbrīvoties no liekās enerģijas.
  Īpašās dienas norādes: Vakarā iespējama pārēšanās, krišana galējībās.
  Veselība: Netradicionālu līdzekļu izmantošana veselības stiprināšanai.
  Jūtigās organisma vietas: Ceļi, ikri, centrālā nervu sistēma.
  Kosmetiskas procedūras: Netradicionālas, balstītas uz eksotiskām komponentēm.
  Matu procedūras: Nav vēlamas.
  Roku procedūras: Neitrāli.
  Masāžas proceduras: Atslābinošas, relaksējošas, reģenerējošas.
  Praktiskā dzīve: Esošo robežu nojaukšana, netradicionālu ideju izmantošana.
  Vēlamā apģērba krāsa: Debesu zila un koša, elektrības zilā.
  Bizness: Biznesa ienākumu pārskatīšana.
  Finanses: Naudas izdošana dīvainu lietu iegādei.
  Mājas darbi: Griestu remonts, elektroinstalācijas darbi.
  Attiecības: Radošas nots ienešana ikdienas rutīnā.
  Intīmā Dzīve: Sekss netradicionālās vietās un pozās.

   

Twitter

Jaunumi