Mēness kalendārs

Labo dienu meklēšana:

Bizness

- Darījumu veikšana
- Līgumu slēgšana

 

Veselība

- Zobu labošana
- Matu griešana

Attiecības

- Attiecību uzsākšana
- Attiecību striprinasana
- Sekss
- Ballītes

Darbs

- Darba meklēšana
- Darba maiņa

Transports

- Transporta iegāde
- Transporta pārdošana

Ceļošana

- Iekšzemes ceļojumi
- Tālie ceļojumi

Visas dienas
Augusts 2014
Pir Otr Tre Cet Pie Ses Sve
        1

Mēness Svaru zīmē

Close

Visas dienas garumā Mēness turpina atrasties Svaru zīmē, tāpēc droši varam turpināt risināt visdažādākos partnerattiecību jautājumus. Šī Mēness zīme palīdz veidot jaunas attiecības, stiprināt esošās, kā arī palūkoties uz sevi no citas perspektīvas. Arī biznesa partneru meklējumos šī diena var būt visnotaļ veiksmīga. Īpašu akcentu profesionālajā ziņā šodien izjutīs tie, kuri strādā pārdošanas sfērā, juristi, kā arī psihoterapeiti, jo Mēness it kā savienos piedāvājuma izteicējus ar piedāvājuma pieņēmējiem (pircējs-pārdevējs).

Lasit vairak...

2

Mēness Svaru zīmē

Close

Arī šodien Mēness visas dienas garumā turpinās atrasties Svaru zīmē, tāpēc varam turpināt sekot iepriekšējās dienas norādēm.

Lasit vairak...

3

Mēness Skorpiona zīmē.

Close

No pl.05:57 Mēness ienāk Skorpiona zīmē, pār kuru valda enerģiskais Marss un valdonīgais Plutons. Šis Mēness stāvoklis aicina mūs pievērsties resursu pārdalei, kā arī ved kārdināšanā. Šis ir veiksmīgs laiks, lai mēs veiktu revīziju savās kredītsaistībās, pievērstos nodokļu jautājumiem, kā arī visam, kas saistīts ar apdrošināšanu. Galvenie riski ir iespēja būt apkrāptiem, dzenoties pēc vieglas peļņas, deguna "bāšana" svešos noslēpumos, kā arī iekšējs aizvainojums dažādu atteikumu gadījumā.

Lasit vairak...

4

Mēness Skorpiona zīmē.

Close

Visas dienas garumā Mēness turpinās atrasties Skorpiona zīmē, radot mūsu sirdīs un prātos nemieru. Šodien droši varam nodoties paškontroles stiprināšanai, jo Skorpiona zīme var mūs kārdināt - īpaši ar seksuālās enerģijas izpausmēm. Tieši šodien tie, kas atrodas uz robežas starp atdošanos kaislei vai mērenību, var krist kaisles apskāvienos un veikt neplānotus sānsoļus. Šī Mēness pozīcija ir arī cieši saistīta ar ekstrasensoru spēju apzināšanos un attīstīšanu, kā arī nāves tēmu, kas var aktualizēties visdažādākajās dzīves sfērās un formās.

Lasit vairak...

5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nothing today!
Twitter

Jaunumi